SZUKAJ SKRZYNKI


1. GDZIE SZUKAĆ?

Zobacz spis miejsc, w których są schowane skrzynki (jeśli przetrwały ;-) . Twoim zadaniem będzie pójść lub pojechać po nie rowerem i odszukać je na podstawie zaznaczonego na mapie miejsca. W środku skrzynki znajdziesz kod, którego użyjesz w punkcie 3.

Pamiętaj! Skrzynka może być ukryta pod kamieniem, w konarze drzewa, powieszona na drzewie itd. Przeszukaj teren w promieniu kilku metrów. Nie zniechęcaj się po pierwszych próbach - szukanie nie jest łatwe.  Możesz użyć nawigacji GoogleMaps. Na spisie skrzynek im więcej symboli tym większa szansa odszukania skrzynki.

SPIS MIEJSC I MAPKI
Obrazek


2. ZNALAZŁEŚ? POCHWAL SIĘ!

Znalazłeś skrzynkę, albo plastikową butelkę w miejscu które wskazywały współrzędne. To jest moment, aby zrobić sobie z nią selfie. Pochwal się koniecznie na naszej grupie RoweLove na Facebooku (używaj hash-tag #rowelove). Zrób z daleka zdjęcie miejsca w którym była ukryta skrzynka. Pamiętaj, aby na zdjęciu nie było widać kodu ;-) Zawartość skrzynki należy do ciebie.

Pamiętaj! Rowerzyści nie śmiecą! Zabierz ze sobą skrzynkę z zawartością, a nie samą zawartość!

GRUPA FACEBOOK
Obrazek


3. DEAKTYWUJ SKRZYNKĘ

Wróciłeś z wyprawy? Teraz jest moment, aby deaktywować skrzynkę. Musisz podać swój e-mail i znaleziony w skrzynce kod. Osobie, która ukryła skrzynkę, wyślemy informacje o jej deaktywacji.

POTWIERDŹ ZNALEZIENIE
Obrazek


Dlaczego pytamy o adres e-mail PRZY DEAKTYWACJI SKRZYNKI?

Twój e-mail nie będzie publikowany. Na podstawie jego fragmentu wygenerujemy nazwę użytkownika w rankingach (pseudomizacja).
Ostatniej dwudziestce poszukiwaczy wyślemy też informację o aktywacji nowych skrzynek.