UKRYJ SKRZYNKĘ


1. WYGENERUJ KOD

Schowanie skrzynki zaczynamy od wygenerowania specjalnego kodu i podania adresu e-mail. Wydrukuj kartkę z kodem i adresem strony jak na zdjęciu obok. Dodatkowo zapisz wygenerowany kod, będzie potrzebny do kroku nr 4. Jeśli chowasz skrzynkę kolejny raz poczytaj o pro-karcie.

WYGENERUJ KOD
Obrazek


2. PRZYGOTUJ SKRZYNKĘ

Przygotowaną kartkę zamknij szczelnie w skrzynce. Do budowy skrzynki możesz użyć plastikowej wysuszonej butelki. W skrzynce możesz umieścić więcej rzeczy: pozdrowienia, zdjęcie, 5 złotych, kupon na pizzę - cokolwiek podpowie ci wyobraźnia. To wszystko wraz z kodem trafi do znalazcy skrzynki. Dobrze oznaczyć również skrzynkę napisami - NIE NISZCZ, TO NIE ŚMIECI.

Obrazek


3. UKRYJ SKRZYNKĘ

Znajdź fajne i warte polecenia miejsce i ukryj skrzynkę. Oczywiście pojedź tam rowerem. Miejsce może być dowolne w promieniu ok. 100km od Leszna. Skrzynkę możesz przykryć np. kamieniem na polu, włożyć w konar drzewa itp. Pamiętaj, w terenie otwartym ukryj skrzynkę tak, aby nie znalazła jej przypadkowa osoba. Skrzynkę możesz też umieścić obok twojego sklepu lub restauracji, chowając w niej kupon promocyjny i w ten sposób zaprosić do siebie leszczyńskich rowerzystów.

Pamiętaj! Rowerzyści nie śmiecą! Jeśli przez 3 miesiące nikt nie znajdzie Twojej skrzynki, przypomnimy Ci abyś posprzątał po sobie!

Obrazek


4. AKTYWUJ SKRZYNKĘ

Po schowaniu skrzynki musisz ją uaktywnić. Na mapach Google możesz sprawdzić współrzędne geograficzne miejsca ukrycia (prawy klawisz myszki na mapie, pozycja co tu jest - współrzędne podane będą na dole strony). Współrzędne możesz również sprawdzić na smartfonie przy okazji ukrywania skrzynki. Po aktywacji skrzynki, czekaj na e-mail. Otrzymasz go, gdy ktoś znajdzie twoją skrzynkę.

AKTYWUJ
Obrazek


Dlaczego pytamy o adres e-mail PRZY UTWORZENIU SKRZYNKI?

Dostaniesz namiar do osoby, która znalazła skrzynkę. Być może to początek fajnej rowerowej przyjaźni.
Fragment Twojego adresu e-mail będzie też widoczny w rankingu rowerzystów - poszukiwaczy (pozycja kto ukrył skrzynkę).