UKRYJ SKRZYNKĘ


1. WYGENERUJ KOD

Schowanie skrzynki zaczynamy od wygenerowania specjalnego kodu i podania adresu e-mail. Wydrukuj kartkę z kodem i adresem strony jak na zdjęciu obok. Oczywiście możesz przygotować ładniejszą wersję. Dodatkowo zapisz sobie wygenerowany kod, bo będzie potrzebny do kroku nr 4.

WYGENERUJ KOD
Obrazek


2. PRZYGOTUJ SKRZYNKĘ

Przygotowaną kartkę zamknij szczelnie w skrzynce. Do budowy skrzynki możesz użyć plastikowej wysuszonej butelki. W skrzynce możesz umieścić więcej rzeczy: pozdrowienia, zdjęcie, 5 złotych, kupon na pizzę - cokolwiek podpowie ci wyobraźnia. To wszystko wraz z kodem trafi do znalazcy skrzynki. Dobrze oznaczyć również skrzynkę napisami - NIE NISZCZ, TO NIE ŚMIECI.

Obrazek


3. UKRYJ SKRZYNKĘ

Znajdź dobre i warte polecenia miejsce i ukryj skrzynkę. Oczywiście pojedź tam rowerem lub idż pieszo. Znajdź miejsce, do którego nie można dostać się autem. Miejsce może być dowolne w promieniu ok. 100km od Leszna. Skrzynkę najlepiej powiesić na sznurku. Pamiętaj, w terenie otwartym ukryj skrzynkę tak, aby nie znalazła jej przypadkowa osoba.

Pamiętaj! Nie śmiecimy! Jeśli przez dłuższy czas nikt nie znajdzie Twojej skrzynki, przypomnimy Ci gdzie została ukryta oraz aby posprzątać!

Obrazek


4. AKTYWUJ SKRZYNKĘ

Po schowaniu skrzynki musisz ją uaktywnić. Na mapach Google możesz sprawdzić współrzędne geograficzne miejsca ukrycia (prawy klawisz myszki na mapie, pozycja co tu jest - współrzędne podane będą na dole strony). Współrzędne możesz również sprawdzić na smartfonie przy okazji ukrywania skrzynki. Po aktywacji skrzynki, czekaj na e-mail. Otrzymasz go, gdy ktoś znajdzie twoją skrzynkę.

AKTYWUJ
Obrazek


Dlaczego pytamy o adres e-mail PRZY UTWORZENIU SKRZYNKI?

Twój e-mail nie będzie publikowany. Na podstawie jego fragmentu wygenerujemy nazwę użytkownika w rankingach (pseudomizacja).
Wyślemy Ci też informację, jeśli ktoś odnajdzie Twoją skrzynkę oraz jeśli przez dłuższy czas nikt jej nie znajdzie.